Olomoucký kraj pomáhá

Olomoucký kraj pomáhá

Do soutěže o nejhezčí roušku dorazilo téměř sto exemplářů. / 03.04.2020

Velký ohlas vyvolala soutěž Olomouckého kraje o nejhezčí podomácku ušitou roušku. Během několika dnů dorazilo devětadevadesát fotografií ochrany úst, které zářily například jarními barvami nebo se inspirovaly pestrými hanáckými krajkami.

„Děkuji všem lidem, kteří se do soutěže zapojili i těm, jež tak neučinili, ale roušky přesto šijí a rozdávají. Domácí výroba roušek se stala symbolem naší vzájemné solidarity a soudržnosti,“ řekl Ladislav Okleštěk, hejtman Olomouckého kraje.

Humor obyvatele regionu neopouští ani v době epidemie Covid-19. Některé autorky ozdobily roušky zvířátky, květinami nebo legračními nápisy. Tvůrce deseti nejhezčích roušek bude hejtmanství kontaktovat a odmění je pozorností ve formě dárkové tašky s regionálními produkty.

Do soutěže o nejhezčí roušku dorazilo téměř sto exemplářů.Do soutěže o nejhezčí roušku dorazilo téměř sto exemplářů.Do soutěže o nejhezčí roušku dorazilo téměř sto exemplářů.Do soutěže o nejhezčí roušku dorazilo téměř sto exemplářů.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.