Olomoucký kraj pomáhá

Olomoucký kraj pomáhá

Olomoucí zněly koncerty pro první linii / 01.06.2020

Hned na třech místech v Olomouci se v pondělí 1. června uskutečnily slavnostní koncerty Hradní stráže a Policie České republiky. Smyslem akce, která proběhla ve spolupráci s Olomouckým krajem, bylo poděkovat záchranářům, zdravotníkům, lékařům, hasičům a vůbec všem lidem, kteří se podílí na zvládání epidemie koronaviru.

„Všechny složky záchranného systému odvedly a stále ještě odvádí prvotřídní práci. Mají za sebou vysilující služby, probdělé noci a tvrdou dřinu. A to všechno jenom proto, abychom my ostatní mohli být v bezpečí,“ vyzdvihl obětavost lidí v „první linii“ Ladislav Okleštěk, hejtman Olomouckého kraje.

Úvodní vystoupení se odehrálo před vojenskou nemocnicí, druhý koncert poblíž olomoucké fakultní nemocnice a v pravé poledne se hudba rozezněla okolím základny hasičského záchranného sboru. Každý koncert přitom trval zhruba pětadvacet minut a na repertoáru byly slavné české pochody a populární melodie.             

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.