Olomoucký kraj pomáhá

Olomoucký kraj pomáhá

Seznam odběrných míst v Olomouckém kraji / 14.02.2022

Seznam odběrových míst v Olomouckém kraji pro testování antigenními a PCR testy 

V Olomouckém kraji jsou odběrová místa ve všech nemocnicích. PCR testy - k odběrům jsou přijímáni pacienti, u kterých je odběr indikován praktickým lékařem nebo krajskou hygienickou stanicí, případně samoplátci.

Antigenní testování – od 16. 12. 2020 je možné objednat se na všech odběrových místech k bezplatnému antigennímu testování. K testování není nutná žádanka, každý se může objednat na základě vlastního rozhodnutí. Bez registrace v rezervačním systému není z kapacitních důvodů možné testování provést.

Aktuální informace o antigenním testování jsou k dispozici zde: https://covid.gov.cz/situace/antigenni-testovani

Seznam odběrových míst včetně podrobných informací, kontaktů a odkazů na rezervační systémy pro antigenní i PCR testování je dostupný zde:
https://koronavirus.mzcr.cz/testovani/

V rámci zajištění možnosti testování na onemocnění COVID-19 prostřednictvím antigenních testů i v hůře dostupných lokalitách Olomouckého kraje, bude ve spolupráci s Fakultní nemocnicí Olomouc a Hasičským záchranným sborem Olomouckého kraje do těchto lokalit vysílán mobilní tým, který mohou občané k dobrovolnému otestování využít. První lokalitou je Konicko a další budou následovat. Odkaz na rezervační systém pro využití mobilního týmu ve vybraných lokalitách naleznete zde: https://rezervacecovid.fnol.cz/Pages/CalendarCrossroads.aspx

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.