Olomoucký kraj pomáhá

Olomoucký kraj pomáhá

Slovo hejtmana Olomouckého kraje / 26.02.2024

Záleží na nás na všech

Mohlo by to vypadat, že je to hejtman, krajská rada nebo krajské zastupitelstvo, kteří rozhodují o tom, kterým směrem se bude rozvoj našeho regionu ubírat. Myslím, že je to představa hodně zjednodušená.

Zaleží totiž hlavně na vás, na lidech, kteří v Olomouckém kraji žijí. Žádná obec ani město nevzkvétá, pokud o to její obyvatelé nemají zájem. Ani kdyby se starosta, primátor či hejtman stavěli na hlavu. Bez pracovitých lidí, kteří si váží svého bydliště, není rozvoj regionu možný. Proto mě moc těší, když vidím, co všechno se v našem kraji udělalo – často s výraznou pomocí Olomouckého kraje, ale pokaždé s vynaložením velkého úsilí obyvatel našeho regionu.

Také letos se můžete spolehnout na to, že vám hejtmanství ve vaší práci pomůže. Na rozvoj regionů, a venkova zvlášť, míří stovky miliónů korun. Někde se za ně opraví silnice, jinde možná kulturní dům nebo stará škola. Přeji nám všem, ať se společné dílo podaří a děkuji vám za to, že se na rozvoji Olomouckého kraje podílíte.

Josef Suchánek,

hejtman Olomouckého kraje

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.