Olomoucký kraj pomáhá

Olomoucký kraj pomáhá

Informace o nákaze COVID - 19 na jednom místě

Slovo hejtmana Olomouckého kraje / 15.01.2021

Vážení přátelé,

děkuji, že ve velkém počtu sledujete tyto stránky. Jak je vidět z návštěvnosti, jsou pro vás důležitým zdrojem informací a věřím, že rovněž také informační pomocí v této nelehké době. Velkým tématem dnešních dnů je očkování proti nákaze Covid-19. Olomoucký kraj byl v lednu mezi prvními kraji, který začal očkovat seniory v sociálních zařízeních. Zájem našich dříve narozených spoluobčanů byl a je velký, což mě osobně těší.

Téma očkování je také hlavní novinkou na našem webu „KrajPomaha.cz“. Najdete zde všechny základní informace, jednoduchý návod jak postupovat při registraci, podmínky úspěšného přihlášení či samotný harmonogram vakcinace. S naším webem budete mít přehled o situaci s dodávkami vakcín do Olomouckého kraje a stejně tak se dozvíte, jak samotný proces očkování postupuje. Prostřednictvím těchto stránek se budeme snažit o co nejlepší servis pro ty z vás, kteří se rozhodnete očkovat. Věřím, že zde najdete všechny odpovědi na vaše případné otázky. 

Ještě jednou vám děkuji za zájem o veškeré dění kolem. Zájem je známkou toho, že vám aktuální situace není lhostejná. A kde není lhostejnost, tam je budoucnost. 

Přeji všem hodně sil do dalších dnů. 

Josef Suchánek
Hejtman Olomouckého kraje