Olomoucký kraj pomáhá

Olomoucký kraj pomáhá

Slovo hejtmana Olomouckého kraje / 02.08.2022

Vážení spoluobčané,

webové stránky krajpomaha.cz jsou místem, kde naleznete širokou paletu informací nejen o koronaviru, očkování, testování a věcech spojených s Covid-19, ale také o dalších tématech, která se řeší v našem regionu i v celém Česku.

Aktuálně si zde můžete přečíst zprávy o další vlně covidu i o tom, jak se na ni připravit, jaká omezení platí v zahraničí nebo kam si zajít pro další dávku posilující vakcíny. Informace zde budeme dále aktualizovat. Krajpomaha.cz zároveň nabízí pomoc lidem, kteří utekli před válkou na Ukrajině a také těm, kteří jim chtějí pomoci tady, ve svém okolí, v obci, ve městě. Děkuji vám, že stále pomáháte, protože Ukrajinci bojují i za naši zemi, svobodu a budoucnost.

Aktuálně nás čeká spousta výzev a potíží, na prvním místě vysoká inflace - tedy zdražování zboží a služeb. Všichni sledujeme a řešíme neuvěřitelný nárůst cen energií. Věřím, že i tohle přicházející těžké období zvládneme – tak, jako jsme se dokázali vypořádat s jinými těžkými časy. Tentokrát jsou ony těžké časy dány situací ve světě. Řešení bude proto záviset na vývoji situace ve světě, na rozhodnutích naší vlády, také ale i na naší vzájemné solidaritě. O tom, že ji máme i dnes, jste mě v uplynulých měsících přesvědčili mnohokrát. Moc vám za to děkuji.

 

Josef Suchánek

hejtman Olomouckého kraje

 

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.